“Увійде в історію”: “слуги народу” отримали рекомендації, що говорити на “річницю” монобольшості

Поділитися:

Депутати партії “Слуга народу” отримали файли з основними тезами до річниці створення монобільшості. Зокрема у документі йдеться, що монобільшість “Слуги народу” увійде в історію тим, що на її долю випали найбільші випробування в історії незалежної України. Також відзначаються темпи роботи і самовідданість депутатів і кількість ухвалених законів. 

Рекомендації є у розпорядженні видання LB.ua.

Cеред головних досягнень: боротьба з пандемією коронавірусу, з корупцією, створення прозорих ринків, децентралізація, деофшоризація та відповідальність влади.

Також відзначається, що Рада 2020 року “дещо втратила темп роботи над законопроєктами”.

По-перше, через те, що від «турборежиму» ми перейшли до проєктів системних змін, робота над якими більш ретельна і довга. По-друге, опоненти вирішили влаштувати цирк із поправками – спочатку до земельного закону, потім до закону про гральний бізнес внесли більш ніж 4 тисячі і більш ніж 3 тисячі правок відповідно. Проте «Слуга народу» створила механізм протидії «поправковому спаму». По-третє, гальмівним чинником став коронавірус, який торкнувся депутатів, бо депутати – теж люди, і ускладнив роботу парламенту. Але й це було подолано – земельна реформа була проголосована в захисних масках і рукавичках, але «рука монобільшості» не здригнулася. З цих причин багато запланованого на 2020 рік ще не реалізовано, – йдеться в документі.

 Читайте також:

• “Схеми”: Зеленський почав мешкати на державній “дачі Ющенка” в Конча-Заспі (а раніше говорив, що резиденції треба «віддати дітям»)

• “Слуга народу” змінили голову облорганізації партії, бо той дав відверте інтерв’ю

• Корнієнко про відставку після слів про «корабельну сосну» – «Поки що я не все зробив»