В Україні зарплати чиновників прив’язали до середньої по країні

Поділитися:

Уряд вирішив прив’язати заробітні плати міністрів, заступників міністрів та високопосадовців до середньої заробітної плати по країні. Виплати чиновникам складатимуть від трьох до п’яти середніх зарплат. У той же час був обмежений і розмір премії -максимум один оклад.

Про це повідомляється на сайті президента.

Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. І потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – максимальна премія буде не більше ніж один оклад, – сказав очільник уряду.

Також, за його словами, вся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця.

Також Прем’єр-міністр пповідомив, що уряд ухвалив рішення звернутися до наглядової ради НАК «Нафтогаз України» з проханням утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії та розглянути питання про їхній перегляд у бік зменшення. «Зараз ми проводимо необхідні консультації з наглядовою радою й очікуємо, що в найближчі тижні знайдемо рішення», – сказав Олексій Гончарук.

Читайте також:

• Асоціація ВДЕ хоче зустрічі із Зеленським: збираються говорити про підтримку та дискредитацію галузі

• Рада попередньо схвалила зменшення кількості депутатів до 300

• За 2019 рік заробітчани перерахували в Україну 12 мільярдів доларів