“Я б не боровся за людей, які вважають себе суто росіянами” – Зеленський

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за розгублених жителів окупованих нині територій Донбасу слід боротися, а проросійськи налаштовані можуть переїхати до Росії.

Про це Зеленський сказав у інтерв’ю західним ЗМІ – Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza, пише “Українська правда”.

“Поширюється опитування про те, що більшість людей хочуть жити в Росії. Це неправда.

Я вірю і знаю, що є люди, які за Україну. Потім є ті, хто “загубився”. І нарешті, є ті, хто за Росію. Ті, хто за Росію, можуть переїхати, Росія наразі роздає нелегальні російські паспорти.

Кожна людина має право вибирати, де хоче жити. Але сказати, що на території України я є громадянином Росії і це моя земля, – я вважаю, що це неправильно і несправедливо. Це не працює.

Що стосується “загублених”: якщо хтось має український паспорт, а потім додатково отримує російський паспорт і отримує соціальну підтримку як звідси, так і звідти, то він заблукав.

Я не маю морального права “фукати”. Ми повинні повернути цих людей, аби боротися за них. Але я б не боровся за людей, які вважають себе суто росіянами”, – сказав Зеленський.

Читайте також:

• Попри санкції Росія опинилася у трійці найбільших інвесторів в українську економіку

• “Слуга народу” хоче місцеві вибори після адмінтерреформи

• Газпром може віддати Україні борг у 3 мільярди доларів газом