Запорізька АЕС зведе у Енергодарі сонячну електростанцію на 5 тисяч панелей

Поділитися:

Запорізька атомна електростанція збудує в Енергодарі СЕС на 13,6 МВт. Її буде зведено в рамках пілотного проекту «Сонечко», який реалізує «Енергоатом». За попередніми підрахунками, вартість проекту складає  майже 400 мільйонів гривень.

Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

СЕС планують зводити ділянці в районі водойми-охолоджувача Запорізької АЕС Вона матиме 5 тисяч сонячних панелей і розташується на 37 гектарах землі. За інформацією ОДА, підрядник уже виконав геотопографічну зйомку, пакет документів для отримання дозволу наразі проходить експертизу.

Сонячні панелі для СЕС також мають виготовити в Енергодарі. «Лінія по збірці сонячних батарей була запущена ПП «Енхол» у м. Енергодар ще в травні минулого року. Загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік. Найближчим часом буде проведено тендер і обрано постачальника для виконання монтажних робіт», – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Читайте також:

• Міжнародна компанія EuroCape New Energy планує звести у Запорізькій області ВЕС на 500 мегават

• Запоріжсталь та Ботієвська ВЕС у списку головних об’єктів індустріального туризму – журнал «Вокруг Света»

• Запорізька область у трійці лідерів за потужністю об’єктів «зеленої» енергетики, Дніпропетровська – лідер за результатами першого кварталу (інфографіка)