Запорізька “Батьківщина” зробила заяву щодо можливого ухвалення закону про продаж землі

Поділитися:

“Батьківщина” Запорізької міської ради зробила заяву з приводу можливого ухвалення парламентом в цілому законопроектів 2178-10 та 2194, які скасують заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Текст заяви опублікував на своїй сторінці у фейсбуці депутат міської ради від “Батьківщини” Віталій Рябцев.

Відповідно до опублікованої заяви, депутати “висловили рішучий протест проти будь-яких спроб розпродажу української землі, всупереч волі українського народу”.

На думку запорізької “Батьківщини” запуск ринку сільськогосподарських земель повинен відбутися лише за умови обговорення питання в суспільстві, з обов’язковим урахуванням позиції громадян, які живуть і працюють на землі. “Тих, хто забезпечує сільську зайнятість, наповнення місцевих бюджетів, продовольчу безпеку держави”.

Прийняття даного законпроєкту є реальною загрозою національній безпеці та має бути предметом розгляду правоохоронних органів, а не приводом для хизування на телеекранах випадкових осіб, що дорвалися до влади. Ми вважаємо, що до повного відновлення територіальної цілісності України – виключне право викупу земель сільськогосподарського призначення повинна мати лише держава. Розпродаж та будь-яке відчуження земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності має бути заборонено, – йдеться у заяві опублікованій Рябцевим.

Загалом депутати висунули три вимоги президенту: зберегти мораторій на продаж землі, відкликати законопроекти № 2178-10 та 2194, до відновлення територіальної цілісності країни законодавчо дозволити купувати землю тільки державі.

Читайте також:

• У Раді пройшли слухання щодо екологічної політики на 5 років: про що там говорили

• Противники продажу землі перекривали трасу у Мелітопольському районі

• Шурма забере своїх людей з команди Буряка та піде на місцеві вибори своєю політсилою – ЗМІ