Запорізьке комунальне підприємство, яке має ремонтувати дороги, замовило ці роботи приватному підряднику

Поділитися:

КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” 6 серпня уклало угоду з ТОВ “Теплобудімпорт” на поточний ремонт доріг приватного сектору з грунтовим та щебеневим покриттям вартістю 2,72 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Тендер проведено за переговорною процедурою, оскільки попередні двоє відкритих торгів відмінили через недостатню кількість учасників – подалося лише “Теплобудімпорт”.

Конкретний перелік доріг невідомий. Кошторис передбачає витрати на шлак мартенівський в розмірі 651 тис. грн. Так, фракція 0-10 коштує 461 грн/м. куб., а фракція 0-40 – 447 грн/м. куб. При цьому в обох випадках ціна включає вартість доставки 348 грн/м. куб.

ТОВ “Теплобудімпорт” володіють Олександр Варавка і Олександр Білов. Останній є батьком Сергія Білова – директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради. Директор фірми з листопада 2018 року – Юрій Доленко, який до того часу працював заступником начальника управління-начальник відділу розвитку інженерної інфраструктури управління розвитку інженерної інфраструктури та будівництва Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької ОДА.

ТОВ “Теплобудімпорт” почало отримувати держпідряди у 2016 році і з того часу їх сума склала 74,04 млн грн.

Нагадаємо, КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” (КП “ЕЛУАШ”) є профільнимкомунальним підприємством з будівництва на ремонту доріг. До цього часу “ЕЛУАШ” не замовляло приватним підрядникам ремонт доріг.

Читайте також:

• Суд зніс рішення АМКУ про штраф тендерних змовників, бо Закон не регулює “допорогів”

• Фірма з орбіти «Мотор Січі» отримає з тендерів медуніверситету 14 мільйонів: наглядову раду вишу очолює Богуслаєв

• Пологівські лісники куплять собі Škoda Kodiaq за мільйон