Запорізький аеропорт відремонтує VIP–корпус за 5 мільйонів

Поділитися:

КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” планує замовити ТОВ “АМД будсервіс” капітальний ремонт VIP–корпусу аеровокзалу вартістю 5,19 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Мають відремонтувати покрівлю, утеплити стіни, опорядити їх металосайдінгом та облицювати плитками, вимостити тротуари та встановити бордюри, влаштувати зовнішній водовідвід та каналізацію, установити вітробар`єр.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “ННІ Україна” Віктора Катаєва та Богдана Мироненка з дорожчою на 1 тис. грн пропозицією.

ТОВ “АМД будсервіс” належить Михайлові Цургану. Фірма у поданих на тендер документах вказала досвідом виконання аналогічних робіт субпідряд у ТОВ “Бревес” – при реконструкції покрівлі гуляйпільського культурно-спортивного комплексу “Сучасник”. При цьому, в тендерній документації “Бревес” вказувало, що не планує залучати субпідрядника. Натомість, “АМД будсервіс” виконало робіт на 2,08 млн грн.

ТОВ “Бревес” пов’язане з депутатом Запорізької міськради від “Батьківщини” Олегом Афанасьєвим.

Окрім цього, “АМД будсервіс” зареєстроване по вул. Незалежності України, 51. Тут же зареєстрована фірма “Старпром компані”, також пов’язана з Афанасьєвим.

Деяку техніку ТОВ “АМД будсервіс” на тендері від аеропорту орендує у ТОВ “ФЕМ-Запоріжжя”, також на одному з підрядів “АМД будсервіс” вказувало, що орендує у цієї фірми і виробничо-складське приміщення. ТОВ “ФЕМ-Запоріжжя” пов’язане з Юрієм Ружиним – депутатом Запорізької обласної ради від “Радикальної партії “Олега Ляшка”.

Читайте також:

• SkyUp у 2020 може запустити нові міжнародні рейси із Запоріжжя

• Запорізький аеропорт не зміг стягнути з фірми, яка будує термінал, 800 тисяч за невикористані матеріали при попередніх ремонтах

• Із Запоріжжя літатиме італійський лоукостер Ernest Airlines