Запорізький бізнес-союз «Порада» розкаже про тиск на бізнес і звернеться до Президента та майбутніх нардепів

Поділитися:

26 червня запорізький бізнес-союз «Порада» планує провести круглий стіл на якому підприємці розкажуть про випадки тиску силовиків на свій бізнес та назвуть прізвища співробітників поліції, прокуратури та ДФС, які вимагали гроші у бізнесу. Також бізнес-союз хоче висунути вимоги президенту та майбутнім нардепам.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила співзасновниця бізнес-союзу «Порада» Ірина Лех.

Щоб не допустити в майбутньому «маски-шоу», незаконних обшуків і арештів майна, блокування податкових накладних за надуманими підставами, хабарів за підключення електроенергії і повернення переплачених коштів, а також з метою комплексного підходу до реформування податкової та адміністративної системи, Бізнес-Союз озвучить пріоритети, необхідні для розвитку бізнесу, сформульовані Національної коаліцією бізнес-асоціацій, до складу якої входить бізнес-Союз, – йдеться у повідомленні.

Представники бізнесу запрошують на захід всіх кандидатів в народні депутати, їм буде запропоновано підписатися під зобов’язанням ініціювати, просувати і відстоювати запропоновані пріоритети, а також висловити свою позицію з даного питання.

Крім того, планується озвучити звернення до президента України про «кадровий ліфті» для запорожців, які зарекомендували себе професіоналами своєї справи.

Читайте також:

•  Рейтинг галузей, де найчастіше недоплачують запорізьким робітникам (інфографіка)

•  Запорізький апеляційний суд підтвердив скасування реєстрації магазину-самобуду

•  Нова фірма з орбіти “порошенківця” Бєлого вже отримала підрядів на понад 6 мільйонів