“Чи є шанс у Опозиційного блоку на місцевих виборах в Запоріжжі?” – Ірина Лех

Поділитися:

Співзасновницю бізнес-союзу «Порада» Ірину Лех здивував вкрай низький результат «Оппоблоку» у Запоріжжі на пройдешніх парламентських виборах. Вона запитала у мешканців міста чому ті не проголосували за «команду Буряка».  За словами Лех, вона говорила з тими хто живе у місті, , хто виїхав,  та  хто підтримав команду Буряка на минулих місцевих виборах.

Результати спілкування Ірина Лехна повідомила своїй сторінці у фейсбук.

 «Нуль покращень»

За словами Ірини Лех, відсутність позитивних змін у місті відзначали усі з ким вона спілкувалася. Серед головних проблем люди відзначали недобудований міст, неефективні управляючі компанії , поганий стан маршруток та стан повітря у місті. «Не допомогли навіть дороги, які молодці-турки почали ремонтувати в прискореному режимі прямо перед виборами аж на четвертий рік правління», – відзначається у повідомленні.

«Нема перспектив»

«Про це говорили і ті, хто вже виїхав, і ті, хто збирається. А ще їх батьки, які змушені жити далеко від дітей і онуків. Не бачить свого майбутнього в Запоріжжі і бізнес – одні виїхали безповоротно, інші перевели свої юр.адресу (і разом з ними податки) в інші місця», – йдеться у тексті Лех.

Здається, що владі міста не цікаве формуванням стійкого середнього класу, а хвилює «черги з бажаючих працювати на заводах» – резюмує співзасновниця бізнес-союзу «Порада».

«Заводомерія»

«Принцип заводомеріі» – це коли «директор вирішив – всі зробили». За чотири роки ніхто, ніколи і нікого не запитав, а чи потрібно це громаді? І не зважав на те, що їй дійсно потрібно. Прикладів маса: від прибирання сміття та фінансування ОСББ до скасування автобусних маршрутів і грабіжницьких тарифів від Тепломережі», – пише Ірина Лех.

«Бігморди»

У повідомленні йдеться, що майже усі співрозмовники Лех зазначили нав’язливу політичну рекламу «команди Буряка». Численні концерти, подарунки, безкоштовні обіди – нічого не спрацювало, навпаки, викликало бажання проголосувати за інших.

Ірина Лех відзначає, що се вказане є не її суб’єктивною думкою а висловлюванням та побажанням містян. Сама вона вважає, що якщо «до наступних виборів правляча у Запоріжжі партія не змінить підхід то і наявних 5% у неї не буде.

З повним текстом посту можна ознайомитися нижче:

Читайте також:

• Виклик Буряка та команди на допит у СБУ: офіційна позиція міськради

• Які обіцянки має виконати Буряк до вересня 2019

• Керівництво Енергодару має виділити 10 мільйонів «Тепловодоканалу» та забезпечити виплати зарплат комунальникам