Запорізький City Mall продадуть: заява компанії-власниці

Поділитися:

Кіпрська Arricano Real Estate Plc, керуюча компанія і девелопер ряду торгово-розважальних центрів в Україні, веде переговори про продаж власних торгово-розважальних комплексів “Сонячна галерея” в Кривому Розі і City Mall в Запоріжжі.

Про це йдеться в повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі (LSE), передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Arricano рада оголосити, що вступила в переговори про продаж двох об’єктів нерухомості в своєму портфелі -” Сонячна галерея “(в Кривому Розі, Україна) і City Mall (в Запоріжжі, Україна), – сказано в повідомленні.

Arricano уточнює, що компанія уклала попередні угоди з Dragon Capital Investments Limited і іншими сторонами в зв’язку з продажем.

“Продаж об’єктів є частиною глобальної стратегії Arricano Real Estate PLC, згідно з якою кошти від продажу успішних об’єктів будуть спрямовані на розвиток портфеля і посилення позиції компанії”, – прокоментував наміри компанії гендиректор Arricano Михайло Меркулов.

Читайте також:

• «Пропозиція на ринку hand made і крафта перевищує попит», – запорізький майстер розповів, чому важко вижити, заробляючи на життя тільки ремеслом

• Суд визнав банкрутом ТОВ “Амстор”: розпочато ліквідацію

• У Запоріжжі станція SilpoRecycling уже прийняла 700 кілограмів відходів