Зеленського не влаштувала ціна запорізьких мостів – доручив порівняти вартість з аналогічними закордонними проектами

Поділитися:

18 липня Запоріжжя відвідує президент Володимир Зеленський. Одним з пунктів його візиту став будмайданчик мостів через Дніпро.

Про це повідомляє видання Аctual.Тoday

Як повідомив Володимиру Зеленському Андрій Івко, голова Служби автомобільних доріг в Запорізькій області, в зв’язку зі зміною будівельних норм, необхідно було змінити близько половини проектної документації по будівництву нових мостів через Дніпро. Ця робота повинна бути завершена в середині листопада цього року.

Після цього буде потрібно близько півтора місяців на визначення підрядника будівництва – і в січні 2020 року зведення мостів може бути продовжено.

Точну вартість нових мостів можна буде дізнатися лише після завершення проектних робіт, однак очікується що орієнтовний кошторис складе близько 10 млрд грн.

Президента така сума не влаштувала: «Ви говорите, що спочатку сума будівництва становила 5 млрд грн, витратили 2,8 млрд грн. Тепер ви мені говорите: 10 млрд грн. Звідки таке велике збільшення бюджету?».

Представники «автодору» пояснили, що змінився курс долара, а відповідно і ціни на будматеріали і роботи, але Володимира Зеленського така відповідь не задовольнила.

Він доручив провести порівняння вартості з аналогічними проектами закордоном.

Читайте також:

• Під час візиту до Запоріжжя Зеленський критикував Буряка за засилля політичної реклами

• Слуга Мотору: «Мотор Січ», «Слуга народу», Зеленський, Богуслаєв – що спільного?

• У Запорізькій ОДА зняли захисні ґрати (фото)