Зеленський говорить, що контрабанда буде 2-3 роки “штормити” країну: певний час може не бути “кави, лосося, хамона”

Поділитися:

Президент Володимир Зеленський відзначає складність боротьби з контрабандою, яка буде 2-3 роки “штормити” країну, але каже, що влада налаштована рішуче, на прикладі ситуації з Закарпатською областю.

Про це Зеленський заявив на зустрічі з представниками бізнесу в Хмельницькій області в середу, пише “Українська правда№ з посиланням на “Інтерфакс-Україна”

Президент зазначив, що на Закарпатті поставив губернатором офіцера СБУ, людину, яку бояться, і стороною обходять місцеві великі контрабандисти. Тому що будь-якого іншого губернатора, мовляв, купують або залякують місцеві еліти.

За словами Зеленського, операція нового голови Закарпатської ОДА щодо контрабандистів спрацювала.

За словами президента, в результаті виявилося, що в скупченні з десятків автомобілів на кордоні було десь близько 5 машин “змовників”, а всі інші зрозуміли, що ніхто нікого не пропустить.

І таке буде в найближчі 2-3 роки, будуть вони “штормити” цю країну. Так воно буде. Але якщо ми не будемо з цим боротися, і в певний час у нас з вами не буде кави, лосося, хамона, то переживемо цей час, але покажемо їм, що не буде іншого, немає іншого шансу, як поламати їм хребет. Або давайте їх пропускати, – сказав Зеленський.

Читайте також:

• Закону не порушили, але є питання до етики та політичної відповідальності, – голова КВУ про компенсації за житло для нардепів-мільйонерів

• Медведчук відмовився розповісти деталі покупки Біблії Гутенберга 1455 року (відео)

• Королівський оперний театр Бельгії рекламує новий сезон фото та відео бійок депутатів у Верховній Раді України