Зеленський любить вино, віскі та горілку не п’є. Іноді заходить у “не підготовані” магазини по “докторську ковбаску та кока-колу”

Поділитися:

Зеленський любить вино, віскі та горілку не п’є, ніколи не напивається; йому сподобався серіал “Озарк” і фільм “Джентльмени” Гая Річі. Ще він любить фастфуд, але зараз – не можна бо посперечався з дружиною і 15-річною донькою Олександрою, хто швидше скине п’ять кілограмів. Поки що, за його словами, перемагає донька.

Про це Зеленський розповів журналістам “Української правди” під час дводенної робочої поїздки у Хмельницький.

– Я роблю сюрпризи охороні. Іноді заходжу в кафешки, які не підготовлені. Ми були на Луганщині і заїхали на заправку. Там був невеличкий магазин. Докторську ковбаску, чорний хліб нам порізали. Кока-кола. Нормально! Іноді можна кайфанути, – говорить голова держави.

Крім того, за словами Зеленського, він  дуже любить смажену картоплю, але “ду-у-у-же” рідко її їсть – раз на пів року. Також президент “котлетки люблю домашні” та “вашену капусту, з такою олією, пахучою. Нашою”.

Читайте також:

• Якщо в Україні до 2030 року ВВП виросте в 7 разів, то базовий дохід на особу може складати 2,7 тистисяч доларів – директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future

• Bihus.Info: заради Коломойського Центренерго перейшло на російське вугілля

• Кадрова політика та “Велике будівництво”: Гончарук назвав основні, на його думку, помилки Зеленського та Уряду