ЗМІ називають Ростислава Шурму ймовірним кандидатом на посаду віцепрем’єра

Поділитися:

У Офісі президента роздумують над можливістю створити посаду віцепрем’єра з питань економіки-інвестицій-промисловості. Наразі розглядаються кандидати на посаду, один з них – колишній гендиректор “Запоріжсталі” Ростислав Шурма.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на власні джерела в уряді.

Може з’явитись віцепрем’єр з питань економіки-інвестицій-промисловості. Міністра економіки Тимофія Милованова, якого не сприймає частина “Слуги народу”, зачіпати не будуть, однак частково його сфери перейдуть під контроль профільного віцепрем’єра, – сказав співрозмовник журналістів.

За словами співрозмовника, кандидатом на цю позицію спочатку розглядали київського забудовника Ігоря Ніконова, однак із ним домовленості не пішли далі ідеї.

Згодом у президента Володимира Зеленського спробували залучити ексдепутата і міністра фінансів Віктора Пинзеника, який навчав “слуг народу” політичній грамотності у Трускавці. Однак Пинзеник на пропозицію не пристав.

Ще одним кандидатом джерела УП у владі називають Ростислава Шурму – колишнього гендиректора заводу “Запоріжсталь”, що входить у холдинг Ріната Ахметова “Метінвест”.

На останніх парламентських виборах Шурма балотувався за списками “Опозиційного блоку”. Однак після програшу, він, начебто, відійшов від справ у “Метінвесті” і не працює на Ахметова. Зараз Шурма очолює інвестиційний фонд, який фігурував у розлідуванні запорізьких журналістів стосовно нового “Золотого офісу”.

Читайте також:

• Колишній гендиректор “Запоріжсталі” очолив інвестфонд, що фігурує у розслідуваннях журналістів

• В Україні зарплати чиновників прив’язали до середньої по країні

• Рада попередньо схвалила зменшення кількості депутатів до 300