Зеленський VS Тимошенко: у «опозиції» гарний вигляд і «така фігура», тому що зараз їй просто не дають «солоденького»

Поділитися:

На офіційному telegram-каналі президента Володимира Зеленського (він зокрема зазначений на офіційному сайті голови держави) був опублікований пост зі звинуваченнями на адресу лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко у лобіюванні “своїх людей”. Крім того, автор посту оцінив фігуру та вигляд “опозиції”. Чи є це прямою мовою голови держави, а не його співробітників, і чи йдеться про фігуру та вигляд особисто Тимошенко, наразі невідомо.

“Є дуже давня українська традиція.

Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ.

Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції».

Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця.

Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди.

Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького»“.