ЗМІ повідомляють про можливе зараження коронавірусом голови Запорізької облради Самардака

Поділитися:

Після того, як COVID-19 виявили у депутата Запорізької обласної ради Геннадія Фукса, тести зробили відразу кілька топ-чиновників, які спілкувалися з Фуксом в останні дні. В результаті відомо, що експрес-тест Самардака виявився позитивним.

Про це пише «Акцент» з посиланням на власні джерела.

Журналісти зазначають, що інформацію підтвердили кілька джерел. У той же час про зараження інших керівників області поки не йдеться.

Зараз Григорій Самардак знаходиться на самоізоляції і очікує результатів більш точного лабораторного ПЦР-дослідження, вони стануть відомі згодом.

В офіційних даних враховуються тільки результати лабораторних досліджень, експрес-тести до них не відносяться, – йдеться у повідомленні “Акценту”.

На сайті Запорізької облрада згодом з’явилася заява щодо стану здоров’я Самардака. “Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак знаходиться на лікарняному. Лабораторно підтверджено, що він інфікований на COVID-19. Наразі, голова обласної ради знаходиться  вдома під наглядом сімейного лікаря. Його родина знаходиться у самоізоляції”, – йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Читайте також:

• У першого заступника мера Запоріжжя – обшук СБУ

• В Запоріжжі питання організованого підвозу медиків досі не вирішено – попри вимоги місцевих депутатів

• Фірма запорізького нардепа Кальцева погодила будівництво 13-поверхівки поруч з “Дубовкою”