Колишній міністр розвитку економіки назвав обмеження виплат посадовцям “неправильним та популістичним”

Поділитися:

Рішення про обмеження виплат усім посадовцям 10 мінімальними заробітними платами  “неправильне та популістичне” та може нанесе шкоду економіці і суспільству під час кризи.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов

На думку Милованова, якісні фахівці, які мають унікальні знання і досвід, а через обмеження у виплатах звільняться і підуть працювати в приватний бізнес.

Сьогодні фінансовий директор середньої компанії отримує більше ніж голова фінансового департаменту міністрества. Але фін департамент міністерства веде фінансові програми, які впливають на цілі галузі економіки. Він чи вона має бути більш професійним та мотивованим ніж фін директор середньої компанії, – написав колишній міністр.

Та додав, що на сьогодні низькі зарплати в міністерствах не завжди дозволяють залучати найкращих спеціалістів і є “несправедливими стосовно тих, хто працює на державу”.

“Зменшення зарплат держслужбовців сьогодні – це руйнація спроможності держави. (А також мотивація заробляти на стороні – тобто, займатись корупцією.)”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:

• Рада звільнила міністрів охорони здоров’я та фінансів, але не змогла призначити нових

• Рада не підтримала зміни до бюджету 2020

• ЗМІ повідомляють про можливе зараження коронавірусом голови Запорізької облради Самардака