У Дніпрі запустили РandaЕat – локальний сервіс замовлення їжі (а згодом доставка). Розповідаємо, що відомо про проект

Поділитися:

14 квітня у Дніпрі запустився проект РandaЕat – зараз він працює як сервіс замовлення їжі, а згодом запустить доставку із закладів. “Гетьман” поспілкувався з керівником проекту Владиславом Дерновим та дізнався як запускали стартап, що зараз відбувається на українському ринку доставки та що у Рanda думають про вихід Uber Eats з українського ринку.

Про запуск:

Стартап ми запустили за 17 днів, для нас було дуже важливо. Число розробників не розкриваємо, але частина працює віддалено. Інформацію про інвестиції зараз також не розкриваємо, але частково проект був реалізований власними ресурсами при активній підтримці діджитал-студії itCerebrum, – говоррить Владислав.

Також у доставці розповідають, що зараз досить складно виділитися на тлі конкурентів, але команда має  певні фичі, які будуть вводити в свій мобільний додаток у наступних версіях.

Дизайн мобілього додатку РandaЕat

Про ринок:

У команді проекту вважають український ринок доставки перспективним, прогнозують, що він зростатиме з кожним роком та постійно з’являтимуться нові сервіси. Водночас, вихід Uber Eats з українського ринку пов’язують з іншими пріоритетами цієї компанії.

Український ринок доставки зростає з кожним роком і в будь-якому випадку будуть з’являтися нові компанії, які захочуть частина ринку, а люди вже будуть на свій розсуд вибирати ніж користуватися. Рandaeat буде не тільки в Дніпрі, але у планах доробити всю інфраструктуру Рandaeat і тільки після цього відкривати інші міста України, – розповідає керівник проекту.

Читайте також:

• Сервіс попутників “ПоПути” може закритися: знизилася активність користувачів, а через кризу бракує коштів на рекламу. Розповідаємо що сталося

• Стартапери, підприємці та топ-менеджери радять телеграм-канали: ком’юніті жінок у tech-бізнесі, огляди ринку інвестицій та “добрий піар”

• Цифрова безпека бізнесу: як підприємцям захиститися від кібератак та витоків даних