Arricano не продасть ТЦ у Запоріжжі та Кривому Розі: угоду з Dragon Capital припинили

Поділитися:

Керуюча компанія і девелопер ряду торгово-розважальних центрів в Україні Arricano Real Estate Plc припинила переговори про продаж торгово-розважальних комплекси “Сонячна галерея” в Кривому Розі і City Mall в Запоріжжі і призупинила попередні угоди з Dragon Capital Investments Limited.

Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

Керуюча команда Arricano розробила оновлені стратегії для торгових центрів “Сонячна галерея” і City Mall, які, на її думку, підвищать їх вартість і ефективність. В результаті переговори з DCI про продаж більше не ведеться, – йшлося в повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі (LSE).

За словами гендиректора Arricano Анни Чуботіной, реалізація удосконалених стратегій після розірвання домовленостей з Dragon Capital Investments Limited дозволить підвищити вартість об’єктів, що відповідає інтересам акціонерів Arricano.

Що було раніше:

Кіпрська Arricano Real Estate Plc, керуюча компанія і девелопер ряду торгово-розважальних центрів в Україні, веде переговори про продаж власних торгово-розважальних комплексів “Сонячна галерея” в Кривому Розі і City Mall в Запоріжжі.

Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) повідомляла намір придбати у Arricano Real Estate Plc торгово-розважальні комплекси “Сонячна галерея” у Кривому Розі та City Mall у Запоріжжі.