Четверо нардепів зі “Слуги народу” хочу боротися за посаду міського голови Києва (серед них Тищенко та Дубінський)

Поділитися:

У внутрішньопартійну праймеріз “Слуги народу” для висунення в мери Києва беруть участь нардепи Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубінський і Олександр Качура.

Про це сам Качура розповів в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

Усередині партії серед депутатів більше інших кандидатів поки не було, наскільки я знаю. Але ми не виключаємо варіант, що може хтось з’явиться в останній момент ззовні, – сказав нардеп.

Він додав, що його кандидатуру підтримують і в партії, і у фракції. Найсерйознішим суперником серед усіх кандидатів Качура назвав чинного мера Віталія Кличка.

На сьогодні нинішній мер обганяє всіх можливих кандидатів, але картина може змінитися, оскільки не всі ще заявили про свій намір брати участь у виборах мера. Я знаю, що збираються “піти в мери”відомі підприємці, ведучі телеканалів, – заявив він.

За словами нардепа, кандидат на посаду міського голови Києва від “СН” стане відомий через кілька тижнів, а вирішальне слово має президент Володимир Зеленський, який у своєму рішенні буде спиратися на показники соціологічних досліджень, а кандидата висуне конференція міської партійної організації після офіційного старту виборчої кампанії.

Читайте також:

• Турчинов повертається: очолить штаб “ЄС” до місцевих виборів

• Люстрацію треба терміново міняти: автоматично люструвати тільки топ-чиновників, а інших на основі індивідуальної оцінки – Малюська

• Вперше: незадоволених Зеленським стало більше, ніж задоволених