Довірений Зеленського анонсував нового очільника Запорізької області (але не назвав ім’я)

Поділитися:

Запорізький бізнесмен Євген Шевченко, який був довіреною особою Володимира Зеленського по 75 округу Запоріжжя на президентських виборах повідомив, що скоро буде призначено нового очільника Запорізької області.

Про це Шевченко написав на своїй сторінці у Facebook.

Євген Шевченко зазначив, що новий голова ОДА буде із Запоріжжя і «багато кому відомий, але не всім». Водночас ім’я потенційного очільника області довірений президента не назвав. Також Шевченко не вказав за яким принципом було обрано можливого голову ОДА – інформації про конкурс на заміщення цієї посади у публічному просторі не транслювалася.

Раніше “Гетьман” повідомляв, що Кабінет міністрів підготував президенту України Володимиру Зеленському подання про звільнення очільників 13 областей. Серед запропонованих до звільнення голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

5 червня близько опівночі на сторінці Бриля у Facebook з’явилися два пости: в одному він повідомляв про можливе звільнення, а у другому відзвітував про зміни в області за час каденції.

Водночас, на понеділок, 10 червня, у ЗОДА анонсували перевірку Костянтином Брилем завершення поточного середнього ремонту на автодорозі «Запоріжжя – Біленьке».

Читайте також: 

• Рейтинг голів ОДА по виконаним обіцянкам: яке місце у Бриля

• Голова фракції УКРОП в Запорізькій міськраді піде на вибори як самовисуванець

• Запорізький бізнесмен Володимир Кальцев піде до Ради у списках “Опозиційної платформи – За життя”– ЗМІ