“Епіцентр” сам оплатив “Мрію”, а зеленський зустрічав літак, бо “наша гордість”

Поділитися:

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко каже, що доставку медичних товарів літаком “Мрія” оплатила компанія “Епіцентр”, а частину засобів захисту вона передала до лікарень.

Про це Тимошенка розповів в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV, пише “Українська правда”.

Для нас як для держави було важливо, щоб ці вантажі привозили українські літаки. На жаль, у нас не було змоги зібрати таку велику кількість засобів захисту в одному місці для того, щоб забрати їх, наприклад, літаком “Мрія” (..).  Ми дізнались про те, що одна з приватних компаній, “Епіцентр”, замовляє літак “Мрія” в державного підприємства “Антонов” і хоче привезти для себе комерційний вантаж, – сказав Тимошенко.

За його словами, “Епіцентр” перевозив комерційн вантаж, але його частину компанія хотіла передати до лікарень по всій країні: 2 мільйона медичних масок, 70 тисяч одноразових костюмів для лікарів та 30 тисяч окулярів.

“За таких умов президентом було прийнято рішення, що треба зустріти цей літак. Адже по-перше, це наша гордість, по-друге, частина цього вантажу передається для наших лікарів”, – говорить заступник голови ОП

Тимошенко уточнив, що Зеленський, зустрічаючи літак, одразу зазначив, що частина вантажу є гуманітарним, частина – піде в аптеки та магазини. Заступник керівника ОП підкреслив, що “Епіцентр” оплатив як літак, гроші за який йдуть державному підприємству, так і вантаж.

Читайте також:

• Аваков повідомив, що поліція склала протоколи на ресторан Тищенка та мережу гіпермаркетів «Епіцентр» та «Нова Лінія»

• “Ринок ЄС потребує від 50 тисяч таких автівок”, – директор українського стартапу, який планує виробляти електровантажівки

• За час карантину більше половини робітників зазнали змін у робочому графіку – опитування