У Запоріжжі дві фірми намагалися продати лікарям за 750 тисяч один і той самий санітарний автомобіль

Поділитися:

КНП “Запорізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” 26 липня оголосив тендер на купівлю санітарного автомобіля з максимальною очікуваною вартістю 720 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Відтак, було подано дві тендерні пропозиції: від ТОВ “Укрспецавтоінвест” вартістю 698,4 тис. грн та ПП “Авто-Шанс” вартістю 720 тис. грн. Впродовж аукціону учасники не знижували вартості своїх пропозицій.
Дешевшу пропозицію “Укрспецавтоінвест” відхилили через неподання копії балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів за останній звітній період. Пропозиція ПП “Авто-Шанс” перебуває на етапі кваліфікації.

При цьому обидві фірми пропонують на тендері спеціальні автомобілі на базі Peugeot Partner виробництва ТОВ “Техкомплект”. Зокрема, ТОВ “Укрспецавтоінвест” у складі тендерної документації подає дилерський договір, укладений з ТОВ “Техкомплект”. Окрім цього, фірми подали однакові сертифікати завершеного колісного транспортного засобу, в яких ідентифікаційний номер транспортного засобу є однаковим: VR3EF9HPAKJ704616. Також однією з вимог замовника було надання зображення запропонованого автомобіля. ПП “Авто-Шанс” подало чорнобілі копії фотографій, наданих ТОВ “Укрспецавтоінвест”.

Читайте також:

• У Запоріжжі переправа через Дніпро на катерах буде безкоштовною – Буряк

• Восени на трасу Запоріжжя-Маріуполь додатково виділять ще 900 мільйонів

• Запорізький тепловозоремонтний завод модернізував для Маріупольського меткомбінату тепловоз