Колишній голова Офісу президента Богдан підтримуватиме Кличка на місцевих виборах – ЗМІ

Поділитися:

Після конфлікту з президентом, колишній голова ОП Андрій Богдан хоче перешкодити «Слугам народу» набрати голоси на місцевих виборах. Для цього він, разом з лояльними мажоритарниками, допомагатиме міському голові Києва Віталію Кличку.

Про це йдеться у публікації “Бабеля”.

Журналісти зазначають, що Кличко може похвалитися високим рейтингом мера, проте не партійним. За УДАР готові проголосувати лише 11,5% тих, хто визначився з вибором. Це — третій результат після «Європейської Солідарності» і “СН”.

Однак у Кличка зʼявився несподіваний союзник. Кілька співрозмовників з оточення мера розповіли «Бабелю», що йому допомагає Андрій Богдан. У минулому році Кличко і Богдан конфліктували, коли Богдан спробував прибрати Кличка з посади голови КМДА. Але президент Володимир Зеленський, за словами співрозмовника, знайомого з ситуацією, на це так і не погодився. Тепер же, після конфлікту з президентом, Богдан хоче перешкодити «Слугам народу» набрати голоси на місцевих виборах. Допоможуть йому в цьому лояльні київські мажоритарники, – йдеться у публікації.

Читайте також:

• Дослідження: як вага чиновників впливає на схильність до корупції

• “Наші гроші з Денисом Бігусом” розібралися у доходах нардепа Киви: секс-квартира і мільйон з ями

• “Хто, як не Бужанський?”, – депутат скаржиться на “фейкові” борди із своїм зображенням у Києві