У Запоріжжі 4 партії разом йтимуть на вибори до міської ради, бо “самотужки боротися не можливо”

Поділитися:

31 липня у Запоріжжі представники партій “Голос”, “Демсокира”, “Сила людей” та “Народний рух” підписали меморандум про об’єднання перед місцевими виборами. Політсили мають намір спільно боротися за місця у міській раді та за посаду міського голови.

Підписання меморандуму відбулося перед Запорізькою міською радою, на нього, загалом зібралося близько 20 прихильників зазначених політичних партій. Очільники партійних осередків розповіли, що об’єднатися вирішили, серед іншого, бо так простіше протистояти “фінансово-промисловим” групам, які зараз представлені у міськраді. За словами представника запорізької “демсокири” Олександра Лебедя, проукраїнським партіям треба було об’єднувати уже давно, оскільки самотужки боротися на виборах “не можливо”.

Меморандумом про співпрацю передбачено, що, серед іншого, представники політсил відмовляються від публічної критики одне одного. Також було зазначено, що долучитися до об’єднаного руху можуть будь-які інші проукраїнські партії чи організації.

За словами очільника запорізького осередку партії “Сила людей” Дениса Тарасова, зараз законодавством не передбачено висування політичних блоків, тож учасники об’єднання будуть домовлятися від якої однієї партії будуть балотуватися. Наразі ще не вирішено що це буде за партія, але Тарасов говорить, що усі політсили готів до такого кроку.

Крім того, голова запорізької “Сили людей” зауважив, їх коаліція поки не має кандидати на міського голову це питання також перебуває на обговоренні. Водночас, в об’єднанні не називають єдиного публічного лідера чи спікера говорять, що лідери всіх партій, які підписали меморандум про співпрацю, матимуть однакові права.

Читайте також:

• Вадим Рабинович з “ОПЗЖ” купив музичний канал O-TV: обіцяв, що канал транслюватиме українську музику

• Кортеж Зеленського порушує ПДР, коли їде додому або в приватних справах – «Схеми»

• На українському курорті невідомий вдарив по обличчю нардепа зі “Слуги народу” (відео)