Компанія, в інтересах якої Єрмак, начебто, нищів міжнародний бізнес в Одесі, спростовує свою причетність до ситуації

Поділитися:

Компанія KTL Ukraine, у інтересах якої Денис Єрмак, начебто, допомагав боротися з бізнесовим ростом компанії-конкурента “ТІС” і впливом в Україні однієї з найбільших в світі контейнерних компаній – данської Maersk, спростовує свою співпрацю з Єрмаком. 

Про це йдеться у релізі компанії KTL Ukraine, який надійшов на пошту “Гетьмана”.

Компанія KTL Ukraine офіційно спростовує інформацію, розповсюджену програмою «Наші гроші», щодо нібито її причетності до планів зруйнувати порт ТІС та будь-яких домовленостей з цього приводу с Денисом Єрмаком. Ця інформація є маніпулятивною та не відповідає дійсності, – йдеться у релізі компанії.

У компанії зазначають, що KTL Ukraine – невеликий експедиторський бізнес, що залежить від співпраці з терміналом ТІС. За 2018 рік через цей термінал компанією було перевезено 1263 контейнера, у 2019 році – 3304. Зупинення співпраці з ТІС несе великі фінансові збитки для організації та блокує роботу всього колективу.

“У той же час KTL Ukraine не є і ніколи не була філією турецької компанії Kinay, а співпрацює з нею виключно як мережевий агент. Одночасно з тим KTL Ukraine має партнерські відносини з компанією Maersk та дорожить ними”, – повідомляється у релізі.

Також відзначається, що Денис Єрмак є колишнім співробітником компанії та був звільнений у вересні 2019 року. “Керівництво компанії ніколи не ставило перед Денисом Єрмаком завдань щодо терміналів ТІС чи будь-яких інших своїх партнерів та немає жодного відношення до перемовин, що відбуваються на оприлюдненому відео”, – йдеться у повідомленні

У KTL Ukraine вважають, що “вільна інтерпретація розмов третіх осіб використовується з метою інформаційної атаки на бізнес компанії”.

Що було раніше:

“Слуга народу” Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Єрмак заявив, що звернеться із заявою до СБУ та ДБР через відео.

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Депутати “Слуги народу” направили звернення до Офісу генпрокурора, ДБР, САП та МВС з вимогою перевірити факти в оприлюднених нардепом Гео Леросом відеозаписах та притягнути  до відповідальності винних, а не самого Лероса.

Журналісти Bihus.Info на підставі відео отриманих від Гео Лероса повідомили, що брат керівника Офісу Президента Андрія Єрмака Денис у серпні-жовтні 2019 року взявся організовувати кампанію по знищенню бізнесу найбільшого приватного порту України “ТІС”, що знаходиться в Одесі, і його міжнародних партнерів.

Читайте також:

• “Квартал” привітав ЗеКоманду з “першим корупційним скандалом”

• “В залежності від сценарію карантин може тривати від кількох до 8 місцяців”, – колишній міністр

• Друг Коломойського тричі таємно приїжджав в ОП перед голосуванням «антиколомойского» закону – «Схеми»