Справу по “плівкам Єрмака” віддали поліції та перекваліфікували на “шахрайство”

Поділитися:

САП передала справу “плівок Єрмака” у підслідність національної поліції. Спочатку справу кваліфікували як «зловживання впливом», а згодом – як «шахрайство».

Про на своїй сторінці у фейсбуці повідомила юридична компанія “Міллер”, яка захищає депутата Гео Лероса, який опублікував відеозаписи за участі Дениса Єрмака, брата Андрія Єрмака.

Суть зловживання впливом в тому, що особі дають гроші за те, що вона вплине на прийняття рішень кимось іншим. А суть шахрайства в тому, що особа, зловживаючи довірою, виманює гроші, просто для власного збагачення. Шахрайство, на відміну від зловживання впливом, не відноситься до корупційних злочинів, тому справа більше не в підслідності НАБУ, –  йдеться у повідомленні.

Що було раніше:

“Слуга народу” Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Єрмак заявив, що звернеться із заявою до СБУ та ДБР через відео.

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Депутати “Слуги народу” направили звернення до Офісу генпрокурора, ДБР, САП та МВС з вимогою перевірити факти в оприлюднених нардепом Гео Леросом відеозаписах та притягнути  до відповідальності винних, а не самого Лероса.

Журналісти Bihus.Info на підставі відео отриманих від Гео Лероса повідомили, що брат керівника Офісу Президента Андрія Єрмака Денис у серпні-жовтні 2019 року взявся організовувати кампанію по знищенню бізнесу найбільшого приватного порту України “ТІС”, що знаходиться в Одесі, і його міжнародних партнерів.

Читайте також:

• Саакашвілі не зміг переконати більшість “Слуг” проголосувати за своє призначення

• Колишній генпрокурор вважає, що Баканов блокує ключову експертизу в одному із проваджень НАБУ по “Приватбанку”

• “Як мінімум, працівникові потрібно купити рукавички і лопату”, – банкір про те, чому дешеві робочі місця не допоможуть вийти з кризи