Медведчук та “ОПЗЖ” поїхали до Москви на “переговори” з Путіним. У Раді відхрещуються

Поділитися:

Очильник “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук разом з членами своєї політичної сили відвідав Москву та провів “переговори” з Путіним про “парламентський вимір “нормандського формату”. У ВР заявили, що ця поїздка – приватна ініціатива депутатів.

Про це повідомляється на сайті “ОПЗЖ”.

Так, Медведчук, зокрема, заявив, що Верховна Рада має прийняти закони про вибори на Донбасі, амністію, особливий статус і зміни в Конституцію, а тому “допомога наших колег і Державної Думи, і парламентів Франції та Німеччини тут була б не просто доречна, вона б була корисною”.

У той же час, Верховна Рада відхристилася від поїздки “ОПЗЖ” до Москви.

Керівництво та представники вказаної фракції не були уповноважені вести перемовини від імені Верховної Ради України, а обговорення ними будь-яких питань під час їхньої поїздки не погоджувалось. Крім того, народні депутати, які взяли участь у поїздці до Російської Федерації, відрядження в Апараті Верховної Ради України не оформлювали, – йдеться у повідомленні ВР.

Там зазначають, що народні депутати фракції «Опозиційна платформа — За життя» здійснили приватну поїздку до Російської Федерації та під час цих зустрічей висловлювали позицію виключно своєї політичної сили.

Читайте також:

• Інтерв’ю Зеленського для The Guardian: Мендель заперечує «фейки»

• ДТЕК Ахметова продає Західній Україні електроенергію на 75% дорожче від цін у сусідній Словаччині

• Кличко відродить “УДАР” та збирається на місцеві вибори, жартує про “червоно-зелений” прапор