У Запоріжжі кандидата у нардепи від «Слуги народу» рекламують з логотипом «Мотор січі» на прохідній клініки підприємства (виправлено)

Поділитися:

На дверях клініки «Мотор Січі» на вулиці Брюлова розміщений агітаційний плакат кандидата у нардепи від «Слуги народу» по 74 округу Генадія Касая. На рекламі розміщено логотип підприємства, а сам плакат виконано у фірмових кольорах «Мотору».

Фотографію реклами на своїй сторінці у фейсбук опублікував запорізький краєзнавець Роман Акбаш, якому зображення передав дописувач.

Як повідомив “Гетьману” чоловік, який сфотографував плакат, поряд з рекламою Касая висів аналогічний, але Богуслаєвим.

Як відомо, Генадій Касай є генеральним директором палацу спорту «Юність», який фактично належить «Мотор Січі». Сам спорткомплекс фігурує у передвиборчих рекламних роликах В’ячеслава Богуслаєва.

Також читачі “Гетьмана” повідомили, що такі ж рекламні матеріали з кандидатами розміщені в одному з закладів відпочинку.

Богуслаєв балотується самовисуванцем по 77 мажоритарному округу (Шевченківський, частина Олександрівського району Запоріжжя). Конкурентом від «Слуги народу» для почесного президента «Мотр Січі» на цьому окрузі є Сергій Штепа, який до 2019 року не мав політичного досвіду та працював фотографом.

Раніше «Гетьман» розповідав, що у Запоріжжі може пов’язувати «Мотор Січ», «Слугу народу», Зеленського та Богуслаєва. Про це більш детально читайте у тексті «Слуга Мотору: «Мотор Січ», «Слуга народу», Зеленський, Богуслаєв – що спільного?».

Читайте також:

• Андрій Богдан про “людей Богуслаєва” серед “слуг народу”: “Це пропозиції обласних штабів. Ми не можемо з центру призначити в Шепетівку народного депутата. Ми не знаємо, де вона знаходиться”

• “Мотор Січ” Богуслаєва постачає деталі військовим РФ і працює в ОРДО – ЗМІ

• “Є ще в списку люди, які, на мою думку, не повинні представляти “Слугу народу” в Верховній Раді” – Голова «Слуги народу» Дмитро Разумков у Запоріжжі