“Є багато людей, які зацікавлені в тому, щоб розхитати ситуацію”, – Андрій Єрмак прокоментував “плівки Єрмака”

Поділитися:

Андрій Єрмак вважає, що публікація записів, де його брат начебто “торгував” державними посадами, була цілеспрямована атака на Офіс президента. У цій атаці було зацікавлено “дуже багато людей в середині країни та за її межами”. Крім того, голова ОП вважає, що розслідування не може закінчитися “нічим”, бо він, зокрема “дорожить відносинами, які є з президентом”.

Про це Андрій Єрмак заявив у інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

Не можу розкривати деталі, поки справа не буде завершено. Але для себе я багато зрозумів і усвідомив. Хочу сказати, що це була цілеспрямована атака на Офіс президента, метою якої було розхитати ситуацію всередині команди президента, – сказав голова Офісу президента.

За словами Ермака, в середині країни та за її межами було дуже багато людей, які хотіли б “ударити” по офісу президента. Голова ОП вважає, що став “щитом, в який все полетіло”, але продовжує спокійно з цим жити.

Те, що ми робимо сьогодні, не всім подобається. Є багато людей, які зацікавлені в тому, щоб розхитати ситуацію, внести розбрат в наші ряди і нанести збиток репутації, – зазначив Єрмак.

На уточнююче питання чи вважає він, що Гео Лерос, який оприлюднив плівки, спеціально був заведений в список Кирилом Тимошенко для розхитування ситуації у майбутньому Андрій єрмак відповів, що “у всьому розберетеся, коли закінчиться слідство”.

Як ви розумієте, я більш ніж зацікавлений в завершенні слідства, щоб воно назвало всіх, хто стояв за цим. Хто був ініціатором. Яким чином все відбувалося. Як записи з’явилися у народного депутата і так далі. Є процесуальні терміни, думаю, чекати залишилося недовго. Я не збираюся робити на цьому ніякого піару, – говорить керівник ОП.

На зауваження, що розслідування може закінчитися “нічим”, Єрмак зазначив, що для нього “важливо, щоб був результат, бо дорожить, в тому числі, відносинами, які є з президентом, з тими людьми, які оточують, які в цьому процесі підтримали”.

Читайте також:

• 19 червня мають представити “Партію Мерів”. Підпишуть декларацію про чесні вибори та спільні дії у випадку політичних переслідувань – ЗМІ

• Відмежуватися від “батька – Петра Порошенка” буде найтяжче – експертка Центру структурної політології про перспективи партії “Голос”

• Для Порошенка проситимуть арешт, але з альтернативою 10 мільйонів застави