У Києві відбудеться семінар “Інтеграція ВДЕ до енергосистеми – обмеження чи нові можливості»

Поділитися:

16 вересня 2019 року в київському готелі “Алофт” відбудеться семінарі “Інтеграція ВДЕ до енергосистеми – обмеження чи нові можливості». Зокрема пройде обговорення політик, необхідних для гармонійного розвитку відновлюваної енергетики”.

Про це повідомляє інформаційний партнер заходу «Гетьман».

Захід організовує громадська спілка “Українська вітроенергетична асоціація”.

На семінарі будуть представлені сучасні енергетичні технології з використанням відновлюваних джерел енергії, за рахунок яких можна здійснювати балансування енергетичної системи при виробництві електроенергії за рахунок вітру та сонця.

Семінар проходить за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та за участю фінської корпорації “Вяртсіля” (Wärtsilä) – світового лідера в технічних рішеннях для інтеграції енергосистем.

Важливо: захід призначено для членів УВЕА та їх партнерів. На захід також запрошуються журналісти. Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право відмовити вам у відвідуванні на користь членів УВЕА.

Для участі в заході, необхідна попередня реєстрація.

Партнери семінару: UDPRenewables, Acciona, ДТЕК – DTEK, Українська Воднева Рада.
Юридичний партнер – юридична фірма Sayenko Kharenko

Після семінару відбудеться фуршет на якому всі учасники семінару можуть у вільній формі обговорити всі дискусійні питання.