VISA спільно з Урядом розвиватимуть консалтингові зони для малого та середнього бізнесу

Поділитися:

Міністерство цифрової трансформації України і компанія VISA будуть співрацювати у створенні консалтингових зон для малого і середнього бізнесу та в сфері розвитку державних послуг он-лайн.

Відповідний Меморандум підписали Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та старший віце-президент і директор регіонального розвитку підрозділу компанії VISA в країнах СНД та Південно-Східної Європи Віра Платонова, повідомляється на сайті уряду.

VISA підтримуватиме реалізацію даного проекту та спрямує зусилля на розробку інформаційно-освітніх матеріалів для малого та середнього бізнесу з цифрової грамотності, використання сучасних технологій для прийому платежів (технологія Tap to Phone, що перетворює звичайний смартфон на мобільний POS-термінал, та QR коди), – йдеться у повідомленні.

Також сторони планують спільно запровадити технологічні рішення для оплати за адміністративні та інші електронні послуги через мобільний додаток та онлайн-сервіс державних послуг (diia.gov.ua), напрацювати рекомендації із застосуванням новітніх технологічних рішень для цифровізації виплат, що здійснюються державою громадянам.

Читайте також:

• На ДТЕК робітники тестують екзоскелети (відео)

• В Україні законодавчо врегулюють кирптовалюти, зокрема, оподаткування

• У Запорізькій області запрацювала третя ВЕС Ахметова за 131 мільйон євро