Власниця «Шашличної хати» виграла у міськради суд першої інстанції щодо законності свого кіоску (коротко)

Поділитися:

Тетяна Жаботинська, власниця кафе «Шашличних хата» на перехресті Набережної та вул. Запорізької, виграла суд в першій інстанції на скасування рішення міськради про демонтаж її кіосків. У липні Запорізький окружний адмінсуд визнав протиправним анулювання паспортів прив’язки на два МАФи, з яких складається її кафе.

Про це пише “Запорізький центр розслідувань”.

У квітні 2018 Тетяна Жаботинская звернулася до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до Запорізького виконкому з вимогою скасувати рішення, яким її кіоски визнали незаконними. Однією з причин перемоги в суді стало те, що чинне в місті Положення, яке регулює розміщення кіосків, складено з порушенням законодавства.

Скасування рішення виконкому суд обґрунтував тим, що узгодження і анулювання паспортів прив’язки тимчасових споруд повинен проводити уповноважений орган місцевого самоврядування. У Запоріжжі це – Департамент архітектури та містобудування, а не виконавчий комітет.

Також в рішенні вказується на те, що саме Положення про порядок розміщення ТС, що діє в Запоріжжі, суперечить законодавству. У пункті 6.9 Положення йдеться «Проект решение виконавчого комітету Запорізької міської ради про Анулювання паспорту Тимчасових споруд готує департамент архітектури та містобудування Запорізької міською ради».

Читайте також:

• Кафе і магазинам Запорізької області рекомендують спілкуватися українською

• Запорізька область у трійці регіонів з найменшою кількістю домашніх СЕС (інфографіка)

• Новий термінал «Нібулон» у Тернівці прийняв перші 50 тисяч тон збіжжя