З наступного року на Запорізькій АЕС будуть боротися з амазонською мушлею

Поділитися:

На Запорізькій атомній електростанції до ставка-охолоджувача випустили декілька тисяч осіб білого амура та карпа які будуть боротися з синьо-зеленими водоростями та білим ракушняком. З наступного року в ставок АЕС випускатимуть чорного амура, який протистоятиме амазонській мушлі.

Про це повідомляється на сайті Запорізької АЕС.

Загальна кількість зарибка в цьому році планується понад 400 тисяч осіб. Сьогодні ми провели зариблення ставка-охолоджувача мальком білого амура і коропа, які добре очищають водойму від синьо-зелених водоростей і білого ракушняка. В цьому році вперше на Запорізькій АЕС працівники гідротехнічного цеху змогли отримати інкубацію чорного амура, якого плануємо в наступному році випустити в ставок-охолоджувач для очищення від амазонської мушлі, – розповів про процес розведення і зариблення начальник гідротехнічного цеху Запорізької АЕС Павло Борисенко.

На станції зазначають, що вирощує мальків риби своїми силами, створюючи повноцінний замкнутий цикл. Найскладніше це зберегти малька – спочатку їх відгодовують в декількох басейнах. Після того, як риба підросте до потрібних розмірів, її відловлюють і пересаджують у ставок.

Читайте також:

• Поліція має претензії до матеріалів з яких в Енергодарі виготовляється обладнання для українських АЕС

• У Бердянськ прибули комплектуючі для Запорізької ВЕС

• Тендер на добудову запорізьких мостів оголосять до кінця року (відео)