Зеленський пропонує на посаду голови Запорізької області Віталія Туринка (документ)

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський на розгляд уряду вніс кандидатури очільників обладміністрацій Вінницької, Запорізької та Рівненської областей.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр Павло Розенко на своїй сторінці у Facebook.

На розгляд Уряду знов внесені чергові кандидатури на посади Глав обласних державних адміністрацій. Вкотре наголошую: при поданні зазначених кандидатів були порушені проголошені раніше самим же президентом принципи: ніяких “відкритих, прозорих, чесних та публічних” конкурсів на посади глав ОДА не було проведено; “відбір” кандидатів було здійснено таємно від суспільства без залучення відомих HR агентств; “відбір” кандидатів відбувався в кулуарний спосіб. Прізвища кандидатів не було оприлюднені, – написав Розенко.

Віцепрем’єр-міністр заявив, що членам уряду були роздані матеріали про кандидатів і перелік кандидатів лише за півгодини до засідання Кабміну.

“Українська правда” повідомила, що кабінет міністрів погодив усіх трьох претендентів.

Що було раніше:

4 червня Кабінет міністрів підготував президенту України Володимиру Зеленському подання про звільнення очільників 13 областей. Серед запропонованих до звільнення голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

11 червня під час свого брифінгу заступник голови Адміністрації Президента України Руслан Рябошапка повідомив про звільнення низки губернаторів, зокрема голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Цього ж дня Володимир Зеленський призначив тимчасово виконуючої обов’язки голови Запорізької ОДА Еллу Слепян, яка до цього перебувала на посаді першої заступнці голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

Читайте також:

• Запорізький депутат прийшов на допит в ДБР

• У Зеленського поки не шукають голів РДА Запорізької області

• У «Слузі народу» назвали зарплатню для «безробітного або молодого хлопця із Запоріжжя»