Чат-бот, який продає персональну інформацію про українців, знову працює. Раніше МВС повідомило, що заблокувало ресурс

Поділитися:

У телеграмі знову запрацював чат-бот, який за гроші пропонує знайти персональну інформацію про українців. Раніше бота заблокували, а у поліції повідомляли, через сервіс продавали дані зібрані з різних державних відомств і недержавних організацій за різні періоди попередніх років і не має відношення до початку роботи державного мобільного застосунку «Дія».

Пошук бот пропонує здійснювати, серед іншого за номером авто, email та ІНН. Також зазначається, що у результатах пошуку будуть показані паролі. У повідомленні вказують, що зараз у “базі” 327 мільйонів записів та 4,5 мільярдів логінів та паролів.

Зараз у “сервіса” оновився прайс. Раніше бот пропонував пошук інформації про людей за гроші: 10 запитів можна купити за 50 доларів, 200 запитів – 200 доларів, також є “спец.тариф” – за 500 доларів можна відправити 2 тисячі запитів.

Зараз ціни дещо знизили:

Журналісти видання “Український капітал” спробували придбати декілька “запитів”: у них списали кошти, але якоїсь інформації не надали:

Після сплати, все, що зможе зробити користувач, натиснути «перевірити оплату». Ми надсилали два рази одну і ту ж суму для того, щоб отримати можливість надіслати 5 запитів — це коштує 10 доларів або 0.0011 BTC. Але ні через декілька хвилин, ні через годину, бот доступ до надіслання запитів про людей не відкрив. Ми спитали у техпідтримки цього сервісу, у чому справа, але і там не отримали відповіді. З рештою, кошти відійшли у невідомому напрямку, – пишуть про свій експеримент у виданні.

Читайте також:

• «ЮроКейп Юкрейн” встановила перший вітряк Запорізької ВЕС. Запланована потужність станції – 500 МВт

• Королівський оперний театр Бельгії рекламує новий сезон фото та відео бійок депутатів у Верховній Раді України

• Геращенко з “ЄС” насварила колег-депутатів бо вдягаються у Раду “як з відкриття спортклубу”