Саакашвілі заявив, що Медведчук купує ICTV. Телеканл усе заперечує та вимагає від плітика спростувань

Поділитися:

Телеканал ICTV вимагає спростування інформації, висловленої головою Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеілом Саакашвілі, головою Виконавчого комітету Національної ради реформ України, під час політичного ток-шоу на телеканалі «Україна» 10 липня. У програмі «Свобода Слова Савіка Шустера» Саакашвілі заявив, що голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук купує канал ICTV.

Про це йдеться в заяві каналу, пише “Детектор медіа”.

Медведчук – це повністю творіння Петра Олексійовича [Порошенка]. Реінкарнація Медведчука сталася після російської агресії. Вона була пов’язана з комерційною темою конкретної труби, яка була разом використана представником Порошенка і Медведчуком, на якій Медведчук заробив багато грошей. В результаті йому було віддано три канали, які він купив: ZIK, 112-й, NewsOne. А зараз він, завдяки тим грошам, купує ICTV – одну з головних “кнопок” в країні. ICTV – разом із  Фрідманом (російський бізнесмен, засновник “Альфа-груп” Михайло Фрідман – ред.) – сказав Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, якщо Медведчуку дозволять купити один з головних каналів в Україні, то Росія “отримає 80% інформаційного простору.

ICTV заявляє, що ця інформація не відповідає дійності та «кидає тінь на ділову репутацію».

Ми сподіваємося, що пан Саакашвілі відкличе свою публічну заяву, яку він зробив 10 липня 2020 року, як помилкову. Вибачиться за безапеляційну заяву про те, що Віктор Медведчук разом із Фрідманом купує телеканал ICTV… Ми сподіваємося, пан Саакашвілі пригадає, що відповідальність за свої слова та дії є однією з чеснот прогресивних державних службовців, – сказав директор-президент телеканалу ICTV Олександр Богуцький.

Читайте також:

• Коломойський робитиме снаряди разом з американцями, які “кинули” українську оборонку на 8 мільйонів доларів – Bihus.Info

• Добкін зняв проморолик для виборів мера Києва: їде на байку під “Як тебе не любити, Києве мій”

• Саакашвілі назвав уряд Грузії «нелегітимним», українського посла викликали до грузинського МЗС