Добкін зняв проморолик для виборів мера Києва: їде на байку під “Як тебе не любити, Києве мій”

Поділитися:

У своєму телеграм-каналі Михайло Добкін опублікував проморолик, на якому він під пісню Як тебе не любити, Києве мій! їде київськими вулицями на байку і в шкіряній куртці. Коли Добкін зупиняється біля пам’ятника засновникам Києва, звучить перероблений рядок Як тебе не любили, Києве мій.

Про це пише “НВ”.

У червні колишній нардеп вже говорив про свої плани брати участь у виборах мера Києва.

Є велика ймовірність, що я буду подавати свою кандидатуру на посаду мера Києва. У мене є досвід, який говорить за мене. Мені не потрібно розповідати, що я зроблю. Можна просто поїхати і подивитися, що я вже зробив. Києвом потрібно управляти з двох крісел, тому тут мені все зрозуміло, – заявив він в ефірі телеканалу НАШ.

Якби зараз мене задовольняло те, що відбувається в Києві, я б сказав:

Ні, у мене немає жодних амбіцій, я не йду на мера, мені все подобається”. Але мені не подобається те, що відбувається в Києві: знищуються зелені зони, знову будівництво безконтрольне, знову вбиває людей екологія, а головне питання – що в Києві люди не живуть, а виживають. А я хочу, щоб кияни жили і пишалися тим, що вони живуть в найкращому місті в світі, – сказав він.

Читайте також:

• “Увійде в історію”: “слуги народу” отримали рекомендації, що говорити на “річницю” монобольшості

• Саакашвілі назвав уряд Грузії «нелегітимним», українського посла викликали до грузинського МЗС

• “Схеми”: Зеленський почав мешкати на державній “дачі Ющенка” в Конча-Заспі (а раніше говорив, що резиденції треба «віддати дітям»)