ДТЕК планує запустити на базі Запорізької ТЕС пілотний проект з накопичення електроенергії

Поділитися:

Енергохолдинг ДТЕК планує запустити пілотний проект з будівництва та експлуатації системи накопичення (energy storage) на базі Запорізької ТЕС до кінця 2020р. Про це 14 квітня під час прес-брифінгу заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Про це пише expro.com.ua.

Сьогодні ми вже майже вступили в пілотний проект по зберіганню енергії на базі Запорізької станції. Навіть не зважаючи на сьогоднішню кризу, ми вважаємо, що це дуже важливий напрямок і що цей пілотний проект буде реалізований до кінця року, і ми відпрацюємо технології по зберіганню енергії, – розповів Тімченко.

Тімченко зазначив, що балансуючі потужності – це важлива складова трансформації галузі. Він також повідомив про те, що сьогодні зусилля та пошук технологій в ДТЕК спрямовані на те, як конвертувати базові потужності в балансуючі, з тими ж вимогами, які потрібні для енергосистеми.

Крім того, гендиректор додав, що компанія розглядає також газопоршневі двигуни на базі власних теплових електростанцій, які можуть відповідати потребам балансування та інші технології.

Читайте також:

• Бориспіль серед 40 найбільших аеропортів Європи в умовах карантину

• Запорізька компанія створила робота-поліцейського: модифікували бойову платформу

• Колишній менеджмент здійснив рейдерське захоплення державного стратегічного підприємства – Фонд держмайна