Директоркою з розвитку агрохолдинг власників “Епіцентру” стане мінстерка аграрної політики і продовольства – ЗМІ

Поділитися:

Власники компанії Епіцентр Олександр і Галина Гереги підсилюють аграрної напрямок в компанії. Як повідомляють поінформовані учасники аграрного ринку, в якості директора з розвитку агрохолдингу Епіцентр Агро вони запросили колишнього в.о. міністрерки аграрної політики і продовольства Ольгу Трофімцеву.

Про це пише “Ліга”.

У прес-службі компанії Епіцентр повідомили, що Трофімцева консультує компанію, а главою холдингу як і раніше залишається Василь Мороз. Сама Трофімцева на питання журналістів не відповіла.

Ольга Трофімцева

Однак співрозмовники в компанії Герег на умовах анонімності підтвердили, що, згідно з наказом, з 6 червня Трофімцева призначена директором з розвитку з випробувальним терміном три місяці.

Ольга Трофімцева декілька років працювала у німецькому АПК, а з 2016 стала заступницею міністра аграрної політики та продовольства України:

2014-2015 рр. — ключова експертка з питань національної стандартизації та гармонізація, «Німецька асоціація молочної промисловості».

2016 р.— керівниця проекту Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина.

8 вересня 2016-2019 рр. —  заступникця міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

6 лютого 2019 р. — виконувачка обов’язків міністра аграрної політики і продовольства.

4 вересня 2019 р. — звільнена з посади виконувачки обов’язків міністра аграрної політики і продовольства України, міністерство ліквідовано.

Читайте також:

• “З усіх сторін приходять домовлятися і пропонують відсотки”, – міністр про спробу дискредитувати “Дію”

• “ЄС” Порошенка “вербує” Кличка: хочуть щоб очолив список кандидатів на виборах до Київради

• Кадрова політика та “Велике будівництво”: Гончарук назвав основні, на його думку, помилки Зеленського та Уряду