Голова Запорізької ОДА зустрівся з нардепами від області: про що говорили

Поділитися:

Голова Запорізької ОДА Віталій Туринок зустрівся з народними депутатами України від Запорізької області. У зустрічі взяли участь Євген Шевченко, Юлія Яцик, Павло Мельник, Сергій Штепа, Сергій Мінько, Геннадій Касай, Роман Соха, Олександр Кабанов, Марина Нікітіна, Володимир Кальцев.

Про це повідомляється на сайті Запорізької обллдержадміністрації.

Впевнений, що такої міцної команди нардепів у Запорізькій області ще не було. Головне завдання на сьогодні – об’єднати зусилля та всі можливі ресурси задля розвитку Запорізької області, щоб результати нашої роботи відчули люди. Адже людина – перш за все. Маємо зробити так, щоб запоріжці жили на гідному рівні і навіть не знали слова «бідність», щоб ми були цікаві інвесторам, – сказав Віталій Туринок.

Крім того, він ініціював створення координаційної групи, до складу якої увійдуть нардепи від Запорізької області. Ця група має просувати проєкти розвитку регіону у парламенті.

За результатами зустрічі було виокремлено п’ять пріоритетів для подальшої співпраці: розв’язання екологічних питань, ремонт доріг (з подальшою трансформацією у забезпечення транспортної доступності), ремонт мостів через р. Дніпро у Запоріжжі, розвиток острова Хортиця та курортного Приазов’я (першочергово – водопостачання та водовідведення).

Читайте також:

• У колишнього запорізького нардепа Сабашука знайшли неточностей у декларації на 1,5 мільйона

• Запорізький нардеп пояснив появу у себе помічника “з КПУ та БПП”

• У Запоріжжі поліція відкрила провадження після публікації журналістів про землю на березі