Instagram представив нову функцію для створення покрокових інструкцій

Поділитися:

Instagram представив нову функцію для створення покрокових інструкцій під назвою Guides. Guides дозволяє швидше і легше шукати необхідну інформацію, а блогери можуть представляти її у впорядкованому вигляді.

Про це пише Bit.ua.

Публікацію можна буде розділити на кілька пунктів і включити в неї текстовий опис, фото, відео або посилання на свої ранні пости, а потім опублікувати інструкцію в сторіз. Контент зберігатиметься в окремому блоці в акаунті користувача.

Насамперед функція буде доступна переважно блогерам та організаціям, які займаються темами здоров’я – фізичного та ментального – і благополуччя.

Компанія вважає цей крок особливо важливим в умовах пандемії, оскільки автори разом з фахівцями зможуть створювати рекомендації, як піклуватися про себе, будувати спілкування з іншими людьми, опановувати негативні емоції і страх.

У Instagram вважають, що опція дозволить зробити контент зручнішим для читання. Чи поширить соцмережа функцію Guides на інші теми, поки невідомо. Ймовірно, що Guides буде популярною серед авторів різних курсів і інших освітніх проєктів.

Читайте також:

• ІТ-шникам почали пропонувати більше роботи, але все одно менше ніж у березні

• У Дніпрі запустили РandaЕat – локальний сервіс замовлення їжі (а згодом доставка). Розповідаємо, що відомо про проект

• Сервіс попутників “ПоПути” може закритися: знизилася активність користувачів, а через кризу бракує коштів на рекламу. Розповідаємо що сталося