Оголошуючи надзвичайну ситуацію у Запоріжжі, влада мала б заспокоїти містян та пояснити їм суть цього режиму – депутатка міськради

Поділитися:

Міська влада Запоріжжя мала б більш коректно поінформувати мешканців міста про наміри запровадити надзвичайну ситуацію та пояснити що означає цей особливий стан для усіх сфер життя містян. Крім того, в умовах обмежень місцевий бізнес потребує розуміння, поваги та допомоги – йому треба доносити нові вимоги до роботи та давати хоча б день перехідного періоду.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала депутатка Запорізької міської ради Катерина Константинова.

Сьогодні була оголошена в Запоріжжі надзвичайна ситуація. Об 11 в телеграм каналі, на сторінці у ФБ мера. Була ще новина на сайті мерії, який тільки зараз перестав висіти. Жодних пояснень, що це означає. Ані від мера, ані від “надзвичайної” комісії, ані від виконкому. Просто прохання “Не панікувати”. А це, як відомо, дуже заспокоює. Звісно, люди побігли не панікувати під магазини, створюючи натовпи на вулиці в черзі десятками людей, – йдеться у повідомленні.

Константинова пише, що місцева вслада мала б заспокоїти запоріжців, тому що надзвичайна ситуація — це ще не надзвичайний стан. Крім того, керівництво міста мало б донести до мешканців план своїх дій та розповісти про суть надзвичайної ситуаці. Також розуміння, поваги та допомоги потребує місцевий бізнес – йому треба доносити нові вимоги до роботи та давати хоча б день перехідного періоду до адаптації.

Так, депутатка вважає, що необхідно вжити наступних заходів:

1. Виписати та довести до людей план дій і розшифровку, що означає надзвичайна ситуація по сферах: що це значить щодо пересування на вулицях, щодо громадського транспорту або медицини, що буде з роботою людей.

2. Вводячи нові правила роботи для бізнесу треба доносити до них як правильно працювати законно у сьогоднішніх умовах, що робити та який вихід із ситуації що склалася, а не приходити із штрафами до підприємців через кілька годин після прийняття якихось рішень.

Читайте також:

• У Запоріжжі депутат назвав виклики для міста в умовах епідемії

• У Запоріжжі депутати запропонували створити резервний фонд для лікарень, можуть виділити 3 мільйони

• Бюджет Запоріжжя втратить через карантин 350 млн грн, але мер хоче додатково взяти 500 млн грн кредиту, – депутат міськради