У Запоріжжі мають представити нового голову області: нагадуємо, що про нього відомо

Поділитися:

6 вересня у Запорізькій ОДА має відбудеться офіційне представлення нового очільника області Віталія Туринка. Його затвердив на посаді парламент за поданням президента 21 серпня.

За інформацією “Фактів Запоріжжя” церемонія відбудеться об 11.00 у сесійній залі облради. Про це видання повідомляє з посиланням на власні джерела. Також відзначається, що представляти нового голову буде не президент Володимир Зеленський, а “дехто інший”.

Раніше «Гетьман» встановив, що відомо про очільника Запорізької ОДА з відкритих джерел.

Зі сторінки Віталія Туринка в Facebook можна припустити, що новопризначений високопосадовець любить подорожі та рибалку, а також в реальному житті товаришує з запорізькими «віпами», як то власник мережі АЗС ZOG Олег Сєровський.

Хоча Віталія Туринка представники провладної команди вже починають позиціонувати як “запорізького” губернатора (і він справді має запорізьке коріння), офіційна бізнес-активність нового очільника ОДА сконцентрована в західній Україні. Так, він є засновником “Рівненського домобудівного комбінату”, підприємств “Волиньферрометал” та “Інтертрейд” з Луцька тощо.

Зазначимо, що близько 10 років тому Віталій Туринок був одним з топ-менеджерів запорізького ТОВ “Постулат” і входив до групи, яка володіла по суті холдингом багатьох українських підприємств, пов’язаних з будівельною сферою та виробництвом металоконструкцій. Так, наприклад, в 2008 році Віталій Туринок володів більш ніж 40% “Могилянського заводу будівельних матеріалів” і входив до наглядової ради підприємства.

Що було раніше:

4 червня Кабінет міністрів підготував президенту України Володимиру Зеленському подання про звільнення очільників 13 областей. Серед запропонованих до звільнення голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

11 червня під час свого брифінгу заступник голови Адміністрації Президента України Руслан Рябошапка повідомив про звільнення низки губернаторів, зокрема голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Цього ж дня Володимир Зеленський призначив тимчасово виконуючої обов’язки голови Запорізької ОДА Еллу Слепян, яка до цього перебувала на посаді першої заступнці голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

Читайте також:

• Рада скасувала депутатську недоторканість: зміни почнуть діяти з 1 грудня 2020

• У Запоріжжі з петиції про появу вулиці ім. Степана Бандери зникла половина підписів

• СБУ розслідує ймовірну допомогу Росії з боку працівників «Мотор Січі»