Запорізька міськрада прозвітувала про автобуси для медиків, а угоду з перевізником уклала тільки за 2 тижні

Поділитися:

КНП “Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги” Запорізької міської ради 13 квітня уклало угоду з ТОВ “Феникс-авто” на забезпечення пасажирських перевезень вартістю 443 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Фірма має надавати послуги з перевезення працівників лікарі на місце роботи та у зворотному напрямку з Оріхова, Вільнянська, Степногірська, смт. Малокатеринівка та с. Біленьке. Вартість послуг за 1 км пробігу складає 14,6 гривень. Послуги надаються з 29 березня по 9 травня. Які автобуси використовуватимуть для перевезення невідомо.

Про забезпечення перевезень медиків до місць роботи на час карантину на сайті Запорізької міської ради повідомляли ще 29 березня. Загалом на це виділили 700 тис. грн і частина лікарень за ці кошти закупила пальне для перевезень. Водночас, згадувалося про спеціальні маршрути саме для міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Тоді ж на сайті приводили цитату директора КНП “Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги” Дмитра Івченко:

“У нашій лікарні близько двох сотень співробітників. Щодня перевезення з передмість потребують 50-60 осіб. На сьогоднішній день питання з їх під’їздом до роботи вирішене на сто відсотків”. Тоді ж новиною опублікували фото автобуса з такого маршруту з державним номером AP7646AP. Цей автобус використовує саме “Феникс-авто”.

Нагадаємо, договір на перевезення “Феникс-авто” підписано 13 квітня.

ТОВ “Феникс-авто” володіють Сергій Кондратюк (61%), Леонід Фельський (30%) та Інна Островська (9%).

Читайте також:

• У Запоріжжі фірма зі столом, стільцем і чайником поставить обленерго пального на 13 мільйонів

• Забудовники бояться, що клієнти не платитимуть. Цього ж бояться і самі клієнти, – директорка будівельної компанії про ризики, конфлікти та перспективи житлового будівництва

• «Всі зараз чимось поступаються, але від цих поступок є і спільна користь»: як локальний бізнес «Вусатого пончика» адаптувався до карантину