Новим міністром фінансів може стати Сергій Марченко: що про нього відомо

Поділитися:

Новим міністорм фінансів може стати колишній заступник глави Адміністрації президента, колишній заступник міністра фінансів Сергій Марченко. Він може замінити на посаді Ігора Уманського, який став міністром після зміни прем’єра та більшості Уряду

За даними “Чесно“, Марченко у 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання номером 7 у списку партії “Українська Стратегія Гройсмана”.

У 2018-2019 роках обіймав посаду заступника голови Адміністрації президента. З 2016 до 2018 року працював заступником міністра фінансів.

До того був експертом у Bendukidze Free Market Center та академічним директором спільної програми “KSE” та “GIZ” у 2015-2016 роках “Лідерство у державних фінансах”.

На початку 2016 року очолював Координаційний центр забезпечення взаємодії з Кабінетом міністрів у Міністерстві охорони здоров’я та входив до складу колегії міністерства.

Брав участь у розробці Бюджетного кодексу, що був прийнятий у 2014 році. З 2011 року працював у Координаційному центрі з впровадження реформ при президентові України.

З 2002 року працював на різних посадах у Міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, Секретаріаті Кабінету міністрів.

Закінчив Академію Державної Податкової служби України за спеціальністю “управління державними фінансами”. Кандидат економічних наук.

З можливим міністром фінансів “Гетьман” спілкувався в червні 2019-го. Зокрема він говорив про неможливість і небезпеку дефолту: “В будь-якому випадку я не вірю, що дефолт в Україні може бути оголошений, хто б не був при владі… Наслідки дефолту – катастрофічні. Жодна країна не виходила з дефолту сильнішою”, – зазначив тоді Марченко.

Читайте також:

• Комітет ВР, що мав розглядати “антиколомойський” законопроект, не зібрався

• Нардеп “Слуги народу” злив відео, де брат Єрмака “торгує” державними посадами. Голова ОП хоче звернутися в СБУ: що сталося

• У Венедіктової помітили годинник за 10 тисяч євро. Вона відповіла, що “критично оцінює як виглядає по суті і по формі”