Власники “Епіцентру” розповіли, скільки коштував рейс “Мрії” до Китаю та чому Кличко отримав пропозицію купити маски

Поділитися:

Мережа “Епіцентр” заплатила за рейс мрії до Китаю 1,3 мільйона доларів. Увесь вантаж, який прилетів літаком був придбаний “Епіцентром”, але частина його пішла на благодійність. Зеленський зустрічав не вантаж, а “український літак”.

Про це у інтерв’ю Lb.ua розповіли власники мережі гіпермаркеті “Епіцентр” Олександр та Галина Гереги.

Галина та Олександр Гереги

Весь вантаж, який приїхав «Мрією», – це повністю на адресу компанії «Епіцентр». Частина пішла на благодійність, частина – чисто комерційна. Маски ми брали, щоб частково роздати по всій Україні, а частково – продати. Незабаром закінчиться карантин, усім потрібні будуть маски, насамперед – підприємствам, які почнуть працювати. І ми ці маски акумулювали, – говорить Олександр Герега

На зауваження журналістів, що Зеленський не зустрічає рейси «Нової пошти», Ярославського чи інших бізнесменів заступник генерального директора «Епіцентру» Володимир Гончаров зазначив, що “резидент зустрічав український літак «Мрія». Два роки «Мрія» не здійснювала вантажних перевезень“.

Крім того, власники мережі “Епіцентр” пояснили ситуацію з пропозицією купити маски з “Мрії”, які отримав, зокрема, міський голова Києва Віталій Кличко. За словами Олександра Гереги, його помічниця через власну помилку розіслала листи на бланку народного депутата.

Ольга Олександрівна, моя помічниця, зробила помилку. Ми її десять раз допитувалися: «Ольго Олександрівно, скажіть, як же так». Вона сказала, що не може це пояснити. І сміх, і гріх. (…) Так, вона всім розіслала листи. Хотіла допомогти компанії, проявила зайву ініціативу. «Я думала, що так буде вагоміше і приверне увагу». Привернуло, маємо, – говорить Герега.

Читайте також:

• На сайті петицій до президента України з’явилося звернення про визнання геноциду вірмен в Османській імперії 1915-1922 років

• Колишній голова Держекоінспекції каже, що запорізький «слуга народу» Шевченко вимагав його звільнення

• В Україні зупинили ще один блок АЕС: потужність упала до історичного мінімуму, ціни на електроенергію ростуть