Як встигнути все: головні правила тайм-менеджменту

Поділитися:

Запорізька компанія MLS group розповіла про основні правилами тайм-менеджменту.

Поради щодо керування часом опубліковані на сторінці  MLS group у Facebook.

Планування. Ви можете скористатися паперовим носієм та прописувати список справ на день, тиждень та місяць. Другий варіант – електронний додаток чи примітки в телефоні. Головне, список справ має бути перед очима. Фахівці стверджують, що натискання кнопки «done» чи можливість поставити галочку навпроти виконаної справи позитивно впливають на психологічний настрій людини.

Ранжуйте справи від головної до другорядних. Тут погляди науковців розділилися на два табори. Перші стверджують, що потрібно одразу виконати дрібні справи, а потім перейти до основної і не відволікатися від її виконання. Друга думка полягає у тому, що найважливішу справу потрібно виконати першочергово.

Часові межі. Для кожної справи окрслюйте дедлайн, це дасть змогу контролювати терміновість завдання та не пропустити нічого важливого.

Зосередженість. Не розсіюйте увагу на декілька задач чи процесів одночасно, так на кожен з них піде більше часу, а результат не буде максимальним.

Намагайтеся уникати «крадіїв часу». Ви помічали скільки часу на день проводите у соціальних мережах? А як часто перевіряєте електронну пошту чи відвідуєте сайти, переходячи від однієї контекстної реклами до іншої? Усе це займає декілька хвилин, проте значно знижує вашу ефективність. Бажаєте дізнатися про власних «крадіїв часу»? У цьому допоможе встановлення спеціального додатку, який покаже у яких додатках, сайтах ви проводите більше часу, а також дієвим методом є хронометраж власного часу.

Читатйте також: 

• 5 книг які варто прочитати за версією американського інвестора Ворена Бафіта

• Які навички у своїх працівниках хочуть бачити компанії у 2019 році

• Facebook Live, YouTube та аналіз контенту: тренди у комунікаціях з аудиторією у соціальних мережах 2019 року